WeCreativez WhatsApp Support
Sormak istediğiniz her konuda bize danışabilirsiniz...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?

1964 yılında Ankara da doğdum ilkokul ortaokul ve liseyi Ankara da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp fakültesine girdim dereceyle 1988 yılında mezun oldum.

Üroloji ihtsasımı Gazi Üniversitesi üroloji kliniğinde 1993 de tamamladıktan sonra mecburi hizmet yükümlülüğü nedeniyle Polatlı devlet hastanesinde çalıştım ve ardından 1995-1997 yılları arasında Erzurum Numune Hastanesinde üroloji uzmanı olarak çalıştım.

Mesleki bilgi ve becerimi arttırmak ve akademik çalışma yapmak için 4 yıl süreli Ankara numune eğitim ve araştırma hastanesinde Başasistan olarak çalıştım. 

2001 yılında Klinik Şef yardımcısı olarak Bursa Yüksek İhtisas Hastanesine başladım ve hastane yöneticiliği de yaparak Üroloji kliniğinin ve hastanenin genel eğitim hastanesi olması yönünde çalışmalarda bulundum. 

Sonraki dönemde klinik şefliği eğitim sorumlusu ve eğitim görevlisi olarak 36 uzman veren Üroloji kliniğinde akademik ve eğitici olarak çalıştım. İki dönem genel sekreterliğini üstlendiğim Türk Üroloji Derneği Güney Marmara Şubesi Başkanlığını halen yürütmekteyim.

2019 Yılında Doçentlik ünvanını aldım. 

2022 Ocak ayı itibariyle devlet görevimden ayrılarak kurmuş olduğum özel kliniğim BURSA ÜROANDROKLİNİK de serbest hekim olarak çalışmaya ve gönül verdiğim mesleğime devam etmekteyim…

Call Now Button